Konin

INFOLINIA +48 63 244 13 25

ZAKŁAD PRODUKCJI OPAKOWAŃ

Jak wybrać oparkowanie?

zadzwoń i dowiedz się więcej

 

Nasz opiekun doradzi jakie opakowanie jest zgodne z twoimi potrzebami.

 

Zadzwoń

Nadruki na opakowaniach

 

Nasze opakowania mogą pełnić dodatkowo funkcje informacyjną i rekamową.

 

Dowiedz się więcej

SERIA 05XX

Kod opakowania 0501

Kliknij na schemat aby powiększyć

Opakowanie w kształcie prostopadłościanowej tuby. Spełnia on rolę nakładki ponieważ zarówno od góry jak i od dołu jest otwarta.

Kod opakowania 0502

Kliknij na schemat aby powiększyć

Opakowanie w kształcie prostopadłościanowj tuby. Otwarta z dwóch stron ? brak dłuższych ścian.

Kod opakowania 0503

Kliknij na schemat aby powiększyć

Opakowanie o kształcie prostopadłościanowej tuby. Posiada dwa otwory, które umożliwiają płaskie wsuwanie artykułu do jego wnętrza. Otwory znajdują się w miejscu krótszych ścian.

Kod opakowania 0504

Kliknij na schemat aby powiększyć

Opakowanie złożone z dwóch kartonów zewnętrznego Fefco 501 i wewnętrznego Fefco 502. Tego typu rozwiązanie pozwala na wsuniecie krótkiego, a szerokiego artykułu do środka elementu wewnętrznego i łatwe zamkniecie go poprzez nałożenie od góry ?rękawa? okalającego.

Kod opakowania 0505

Kliknij na schemat aby powiększyć

Opakowanie złożone z dwóch kartonów zewnętrznego Fefco 502 i wewnętrznego Fefco 503. Tego typu opakowanie pozwala na wsuniecie artykułu płasko do wewnątrz opakowania Fefco 503 i zasuniecie go drugim opakowaniem. Dzięki temu artykuł chroniony zarówno od góry jak i od dołu dwoma warstwami tektury.

Kod opakowania 0507

Kliknij na schemat aby powiększyć

Opakowanie złożone z dwóch kartonów zewnętrznego Fefco501 i wewnętrznego Fefco 503. Tego typu opakowanie pozwala na wsuniecie artykułu płasko do wewnątrz opakowania Fefco 503 i zamkniecie go poprzez nałożenie od góry Fefco 501. \Umieszczony wewnątrz artykuł chroniony jest z dwóch stron podwójna ilością tektury.

Kod opakowania 0508

Kliknij na schemat aby powiększyć

Opakowanie złożone z dwóch kartonów zewnętrznego Fefco 502 i wewnętrznego Fefco 503. Rozwiązanie to pozwala na umieszczenie długiego a wąskiego artykułu w opakowaniu Fefco 503 i zasuniecie go poprzez Fefco 502. Artykuł zarówno od góry jak i od dołu chroniony jest przez dwie warstwy tektury.

Kod opakowania 0509

Kliknij na schemat aby powiększyć

Opakowanie złożone z dwóch elementów wewnętrznej wkładki Fefco 907 oraz zewnętrznego kartonu Fefco 503. Rozwiązanie to pozwala na wygodne umieszczenie artykułu wewnątrz Fefco 907 i wsuniecie go do opakowania zewnętrznego. Jest najbardziej popularnym opakowaniem wysyłkowym. Jest to idealne rozwiązanie do wysyłki książek za pośrednictwem poczty. U mieszczone w nim artykuły są bezpieczne i dobrze ochraniane.

Kod opakowania 0510

Kliknij na schemat aby powiększyć

Opakowanie złożone z dwóch części obwoluty zewnętrznej oraz wewnętrznego arkusza, który przy pomocy zszywania umieszczamy wewnątrz pierwszego elementu staje się integralną częścią opakowania. Zamykane na zasadzie wieka wciskowego.

Kod opakowania 0511

Kliknij na schemat aby powiększyć

Kod opakowania 0512

Kliknij na schemat aby powiększyć

Opakowanie złożone z dwóch części zewnętrznego oraz wewnętrznego arkusza. Przy pomocy zszywania te dwa elementy tworzą opakowanie. Jeden z arkuszy kształtuje dno, ścianę tylnią oraz pokrywę. Drugi arkusz tworzy ściany boczne oraz ścianę przednią Dodatkowe krótkie klapki pozwalają na całkowite zaszycie opakowania.