Konin

INFOLINIA +48 63 244 13 25

ZAKŁAD PRODUKCJI OPAKOWAŃ

Jak wybrać oparkowanie?

zadzwoń i dowiedz się więcej

 

Nasz opiekun doradzi jakie opakowanie jest zgodne z twoimi potrzebami.

 

Zadzwoń

Nadruki na opakowaniach

 

Nasze opakowania mogą pełnić dodatkowo funkcje informacyjną i rekamową.

 

Dowiedz się więcej

SERIA 06XX

Kod opakowania 0601

Kliknij na schemat aby powiększyć

Opakowanie złożone z trzech elementów. Największy arkusz staje się główną zewnętrzną częścią opakowania, dwa pozostałe małe doszywane są jako krótsze ściany boczne . Opakowanie zamykane od góry za pomocą jednej klapy na którą nakładamy pozostałe wystające klapki, które za pomocą kleju lub zszywacza przytwierdzamy do jej zewnętrznej powierzchni.

Kod opakowania 0602

Kliknij na schemat aby powiększyć

Opakowanie złożone z trzech elementów. Największy arkusz staje się główną zewnętrzną częścią opakowania, dwa pozostałe małe doszywane są jako krótsze ściany boczne. Konstrukcja tego opakowania pozwala na całkowite zasyczcie go. Po zamknięciu klapy wciskowej nakładamy na nią pozostałe wystające krótkie klapki, które za pomocą kleju lub zszywacza przytwierdzamy do jej zewnętrznej powierzchni.

Kod opakowania 0605

Kliknij na schemat aby powiększyć

Opakowanie złożone z trzech elementów. Największy arkusz po uformowaniu staje się dnem oraz długimi ścianami przednią i tylnią, a także klapami górnymi. Komplet klap stykających się wzdłuż długości kartonu w jego środkowej części pozwala na zamkniecie go. Pozostałe dwa elementy po zszyciu z częścią główną stają się jej ścianami bocznymi.

Kod opakowania 0606

Kliknij na schemat aby powiększyć

Opakowanie złożone z trzech elementów. Największy arkusz po uformowaniu staje się dnem oraz długimi ścianami przednią i tylną a także klapami górnymi. Konstrukcja kartonu pozwala na wygodne umieszczenie artykułu na arkusz, który formujemy dookoła niego dokładając z boków prostokątne arkusze. Wystające krótkie klapki doszywamy do arkuszy które w ten sposób stają się ścianami bocznymi.

Kod opakowania 0607

Kliknij na schemat aby powiększyć

Opakowanie złożone z trzech elementów. Największy arkusz po uformowaniu staje się dnem oraz długimi ścianami przednią i tylną. Pozostałe dwa elementy po zszyciu z częścią główną stają się jej ścianami bocznymi. Opakowanie od gór zamykane poprzez jedną klapę. Konstrukcja tego opakowania pozwala na całkowite zasyczcie go. Po zamknięciu klapy górnej nakładamy na nią pozostałe trzy wystające krótkie klapki, które za pomocą kleju lub zszywacza przytwierdzamy do jej zewnętrznej powierzchni.

Kod opakowania 0608

Kliknij na schemat aby powiększyć

Opakowanie złożone z trzech elementów. Największy arkusz po uformowaniu staje się dnem oraz długimi ścianami przednią i tylną. Pozostałe dwa elementy po zszyciu z częścią główną stają się jej ścianami bocznymi. Opakowanie od gór zamykane za pomocą klapy wciskowej.

Kod opakowania 0610

Kliknij na schemat aby powiększyć

Opakowanie złożone z trzech elementów. Największy arkusz po uformowaniu staje się dnem oraz długimi ścianami przednią i tylną. Pozostałe dwa elementy po zszyciu z częścią główną stają się jej ścianami bocznymi. Ściany boczne doszywane są w taki sposób, że część ???? Opakowanie od gór zamykane poprzez jedną klapę. Konstrukcja tego opakowania pozwala na całkowite zasyczcie go. Po zamknięciu klapy górnej nakładamy na nią pozostałe trzy wystające krótkie klapki, które za pomocą kleju lub zszywacza przytwierdzamy do jej zewnętrznej powierzchni.

Kod opakowania 0615

Kliknij na schemat aby powiększyć

Kod opakowania 0616

Kliknij na schemat aby powiększyć

Opakowanie złożone z trzech elementów. Prostopadłościan-owej tuby oraz dwóch jednakowych tacek. To rozwiązanie pozwala na umieszczenie długiego wąskiego artykułu wewnątrz tuby i zaszycie go za pomocą pozostałych części które staja się jednocześnie jego ścianami bocznymi.

Kod opakowania 0620

Kliknij na schemat aby powiększyć

Opakowanie złożone z trzech elementów. Największy arkusz po uformowaniu staje się dnem oraz długimi ścianami przednią i tylną. Pozostałe dwa elementy po zaszyciu do części głównej opakowania staja się jego ścianami bocznymi. Opakowanie zamykane za pomocą czterech klap ? krótkie wewnętrzne oraz zewnętrzne długie.

Kod opakowania 0621

Kliknij na schemat aby powiększyć

Opakowanie złożone z dwóch elementów, karton powstaje poprzez zszycie ich w jedna całość. Po uformowaniu powstaje opakowanie, które wewnątrz posiada trzy przegrody. Dwie z nich to jednakowej wielkości ?kieszenie?, w których można umieścić małe elementy i zamknąć je za pomocą przeznaczonych do tego klapek. Natomiast środkowa komora jest podłużna i znacznie większa od pozostałych.